Vilniuje įsikūrė „Skaitančių šeimų klubas“

 

Tėveliai, pridėję ranką prie širdies, visi kartu balsu perskaitė „Skaitančių šeimų klubo“ dalyvių priesaiką, kuria pasižadėjo kas dieną rodyti savo meilę, dėmesį, vaikams, visapusiškai ir kasdien ugdyti juos skaitant balsu ir būti aktyviais klubos nariais bei iniciatyvos „Visa Lietuva skaito vaikams“ idėjų skleidėjais.

 

Gegužės 29 d. Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos galerijoje vykusiame „Mažojo princo fondo“ organizuotame II Lietuvos ir Tarptautinės skaitymo balsu vaikams savaitės atidarymo renginyje dalyvavo gražus būrys skaitymo balsu entuziastų.

 

 

Vienas svarbiausių jaukaus vakaro akcentų tapo „Mažojo princo laiškas suaugusiems“, kurį parengė inicityvos „Visa Lietuva skaito vaikams“ koordinatoriai. Laišką perskaitė 12 metų skaitovė Greta Sizovaitė, jame išsakytos mintys apie skaitymo balsu vaikams naudą, palietė visus susirinkusiuosius, ypač tėvelius, kurie į renginį atskubėjo su savo vaikučiais.

 

Vakaro vedėja L. Sungailienė pakvietė dalyvavusias šeimas susiburti į „Skaitančių šeimų klubą“. Šiam pasiūlymui buvo entuziastingai pritarta. Tėveliai, pridėję ranką prie širdies, visi kartu balsu perskaitė „Skaitančių šeimų klubo“ dalyvių priesaiką, kuria pasižadėjo kas dieną rodyti savo meilę, dėmesį, vaikams, visapusiškai ir kasdien ugdyti juos skaitant balsu ir būti aktyviais klubos nariais bei iniciatyvos „Visa Lietuva skaito vaikams“ idėjų skleidėjais. Į ką tik susibūrusį klubą užsiregistravo 10 šeimų, kurioms vakaro rengėjai įteikė po „Mažojo princo“ knygą su išsakytus pasižadėjimus primenančia klubo narių priesaika.

 

RP

 

© 2012. Visos teisės saugomos. Mažojo Princo fondas