Vyksta VLSV programų dalyvių, lyderių ir koordinatorių registracija

 

 

Norinčius tapti iniciatyvos „Visa Lietuva skaito vaikams“ programų lyderiais, koordinatoriais bei dalyviais, kviečiame registruotis!

 

 

Tapti skaitymo balsu vaikams iniciatyvos programų lyderiais arba koordinatoriais, dalyviais gali tie asmenys ir tos ugdymo, kultūros, vaikų globos įstaigos, bendruomenės, visuomeninės organizacijos, kurios jau skleidžia skaitymo balsu vaikams idėjas ir rengia skaitymo balsu akcijas, projektus, taip pat ir tos, kurios tai ketina daryti ateityje. „Visa Lietuva skaito vaikams“ programos yra ilgalaikės, pildyti ir siųsti iniciatyvos programų dalyvių, lyderių / koordinatorių paraiškos formas galima ištisus metus.

 

Programų dalyvių, lyderių / koordinatorių paraiškos formas rasite čia.

Prieš pradedant pildyti paraiškos formas maloniai prašytume išanalizuoti „Visa Lietuva skaito vaikams“ svetainėje (www.vlsv.lt) pateiktą informaciją apie iniciatyvos veiklą, skaitymo balsu naudą, atidžiai perskaityti iniciatyvos programų aprašymus bei lyderio / koordinatoriaus bendradarbiavimo taisykles (svetainės kairiojo meniu skiltys: „Apie iniciatyvą“, „Programos“ ir kt.).

 

Informaciją apie „Visa Lietuva skaito vaikams“ edukacines programas rasite čia.

 

Iniciatyvos programų lyderio / koordinatoriaus bendradarbiavimo taisykles rasite čia.

 

Raštus-kvietimus dalyvauti programose ir tapti lyderiais / kordinatoriais rasite čia.

 

Kilus klausimams, rašykite, užpildytas ir parašais bei įstaigų antspaudais patvirtintas paraiškas siųskite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

 

Prisijunkite prie skaitymo balsu vaikams iniciatyvos! Tikimės vaisingo bendradarbiavimo!

 

RP

 

© 2012. Visos teisės saugomos. Mažojo Princo fondas