Kviečiame skaitančias šeimas į seminarą "Kodėl svarbu skaityti vaikams?"

 

Š. m. balandžio 23 d, Pasaulinę knygos ir autorių teisių dieną, „Mažojo Princo fondas – Visa Lietuva skaito vaikams“ ir Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija kviečia į seminarą tėvams.

 

Seminarą ves Šeimų universiteto moderatorė, klubo mamoms „Laiminga mama – laiminga šeima“ įkūrėja Aušrinė Černiauskienė.

 

Seminaras vyks š. m. balandžio 23 d., Pasaulinę knygos ir autorių teisių dieną, Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos galerijoje (Šv. Jono g. 11, Vilnius).

 

Seminaro pradžia – 16 val., trukmė – 2–2,5 val.

 

Seminaro temos:

• Skaitymas kartu – geriausias tėvų ir vaikų laisvalaikis.

• Knygos ir vaiko kalbos vystymasis.

• Knygos ir vaiko emocinis vystymasis.

• Knygos / TV ir koncentracija.

• 8 skaitymo vaikui taisyklės.

• Kokias knygas rinktis?

Seminaro kaina – 15 Lt.

 

Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. (vietų skaičius ribotas).

 

Rengėjai – „Mažojo Princo fondas – Visa Lietuva skaito vaikams“ ir Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija.

 

Aušrinė Černiauskienė yra „Šeimų universiteto“ moderatorė-savanorė, nuo 2012 metų vedanti seminarus, mokymus tėveliams įvairiomis temomis, susijusiomis su vaikų ugdymu. Seminarų metu pranešėja ne tik apžvelgia skaitymo balsu tendencijas pasaulyje, tačiau dalijasi ir didžiule asmenine patirtimi, kurios įgijo skaitydama savo vaikams ir patirdama skaitymo poveikį mažųjų klausytojų intelektui. „Skaitymas kasdien – esminis dalykas, ką galime duoti savo vaikams“, – įsitikinusi dviejų vaikučių mama, kartu su savo vyru vaikams skaitanti nuo pat jų gimimo. „Skaitydami savo vaikams nuo pat gimimo, o galbūt net iki gimimo, mes suteikiame tvirčiausią pagrindą jų ateities gyvenimui: kalbą, kuri svarbi komunikuojant, mokantis naujų dalykų, jausmų pažinimą, savo meilę ir meilę knygoms.“

 

Daugiau apie skaitymą balsu vaikams rasite svetainėje www.visalietuvaskaitovaikams.lt

 

RP

 

© 2012. Visos teisės saugomos. Mažojo Princo fondas